AVG AntiVirus FREE

Hledáte kvalitní antivirový program, který bude v češtině a zdarma? Právě jste ho našli! AVG AntiVirus FREE patří mezi pravidelně oceňované antivirové programy, pyšnit se může také řadu certifikátů od mezinárodních certifikačních autorit. Program vyvíjí původem česká softwarová společnost AVG Technologies. Pro domácí užívání je AVG AntiVirus FREE poskytován zcela zdarma.


Proč zvolit AVG AntiVirus FREE

AVG Free

Tento antivirový program vám nabízí zdarma bezpečnostní ochranu, kterou vám v řadě případů neposkytne ani placený komerční software. Dovolíme si tvrdit, že AVG AntiVirus FREE je v současnosti nejobsáhlejší bezplatné bezpečnostní řešení. Samozřejmostí je základní ochrana před viry, trojskými koni, malwarem a spywarem všeho druhu.

AVG vám poskytuje ochranu také při specifické práci na internetu, myslíme tím především realizaci finančních transakcí přes internetové bankovnictví, nakupování v elektronických obchodech, ale také chrání vaší identitu při hraní on-line her nebo na sociálních sítích.

K ochraně soukromí slouží také toolbar, který si můžete přidat do svého internetového prohlížeče. Vaše surfování po internetu bude zase o kousek bezpečnější. Můžete se totiž rozhodnout, zda vámi navštívená stránka může o vás uložit informace či nikoliv.

I vzhled odpovídá současným trendům, rozhraní programu je přizpůsobeno novým operačním systémům a snadno se ovládá také přes dotykový display.


Stažení AVG zdarma

Stažení programu by vám nemělo dělat problémy, na internetu se vyskytuje řada zdrojů. Pokud bude některý z nich přetížený, snadno lze přejít k dalšímu, kde ke stažení dojde během několika vteřin (záleží pouze na rychlosti vašeho připojení). Primárním zdrojem jsou například oficiální stránky společnosti AVG. Sekundárním zdrojem mohou být služby jako: stahuj.cz, slunecnice.cz nebo instaluj.cz


Instalace AVG AntiVirus FREE

Stejně jako stažení, ani instalace by vám neměla dělat problémy. Celou instalací vás provede průvodce. Že je instalace již skoro dokončena, poznáte podle vyzvání k restartování počítače. Restart počítače je k dokončení instalace nutný.

Pokud patříte již mezi zkušené uživatele a víte, že k ochraně vaší bezpečnosti na internetu potřebujete rozšířenou ochranu, můžete zvolit některý z placených produktů AVG.